Usługi księgowe

Oferta outsourcingu usług księgowych przygotowana została dla firm, które poszukują Biura Rachunkowego z Warszaway i chcą mieć możliwość skoncentrowania się na realizacji swoich podstawowych zadań, przekazując obowiązki z zakresu prowadzenia księgowości spółki w ręce doświadczonego zespołu.

Zajmujemy się prowadzeniem zarówno ksiąg podatkowych jak i ewidencji uproszczonych, w tym podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów oraz ewidencji ryczałtowych. Księgi prowadzimy zgodnie z odpowiednimi regulacjami, uwzględniając za każdym razem specyfikę danej firmy.

Nie działamy jak zwykłe biuro rachunkowe, ale jesteśmy partnerem dla naszych klientów i za każdym razem staramy się podchodzić indywidualnie do wszystkich spraw. W wielu przypadkach przejmujemy na siebie również obowiązki związane z administracją płatnościami, pozwalając, poprzez odpowiednie schematy raportowania rozliczeń, zachować kadrze zarządzającej pełną kontrolę nad stanem rozliczeń płatniczych.

Usługi księgowe

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych, księgi przychodów i rozchodów lub ewidencji ryczałtowej
  • kalkulacja bieżących zobowiązań z tytułu podatków dochodowych oraz sporządzanie deklaracji VAT
  • sporządzanie rozliczeń rocznych dla osób fizycznych oraz prawnych
  • sporządzanie i składanie deklaracji do GUS i NBP
  • przeglądy ewidencji księgowej za minione okresy sprawozdawcze
  • pełna obsługa kontroli podatkowych 

 

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji o naszych usługach księgowych, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub kontakt telefoniczny pod numerem +48 22 516 20 50