Outsourcing usług

OPTANT w ramach swojej oferty świadczy szeroką gamę usług. Umożliwia to zaoferowanie klientom najbardziej kompleksowych, efektywnych i zarazem dopasowanych do indywidualnych potrzeb usług z zakresu rozwiązań rachunkowych, doradczych oraz kadrowo-płacowych.

W ramach grupy, poprzez podmioty współpracujące oferujemy również usługi z zakresu doradztwa podatkowego i prawnego.

Zakres naszych usług obejmuje:

Outsourcing usług księgowych

Oferta outsourcingu usług księgowych dla firm, które chcą mieć możliwość skoncentrowania się na realizacji swoich podstawowych zadań, przekazując obowiązki z zakresu prowadzenia ksiąg rachunkowych w ręce doświadczonego zespołu.

Nadzór i outsourcing księgowości

Dla firm potrzebujących wsparcia księgowego w częsciowym zakresie oferujemy usługi indywidualnie przystosowane do oczekiwań klienta.

Outsourcing kadr i płac

W ramach oferty przejmujemy na siebie obowiązki związane z prowadzeniem rozliczeń płacowych , administracji kadrowej oraz rekrutacji pracowników.

Doradztwo prawno-podatkowe

OPTANT umożliwia swoim Klientom komfort prowadzenia działalności gospodarczej poprzez profesjonalne wsparcie z zakresu doradztwa i nadzoru prawno-podatkowego.

Usługi dla nowopowstałych spółek

Dla nowopowstałych spółek przygotowaliśmy kompleksowe wsparcie na początkowym etapie rozwoju.

Rejestracja, likwidacja spółek

Dla klientów krajowych i zagranicznych służymy pomocą w procesie rejestracji bądź likwidacji spółek kapitałowych

Szkolenia in-company

OPTANT oferuje szereg szkoleń zamkniętych przygotowywanych zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami i potrzebami klientów.