Zakres usług

Warszawskie Biuro Rachunkowe OPTANT w ramach swojej oferty świadczy szeroką gamę usług. Umożliwia to zaoferowanie klientom najbardziej kompleksowych, efektywnych i zarazem dopasowanych do indywidualnych potrzeb usług z zakresu rozwiązań rachunkowych, doradczych oraz kadrowo-płacowych. 

W ramach grupy, poprzez podmioty współpracujące oferujemy również usługi z zakresu doradztwa podatkowego i prawnego.

 

Usługi księgowe

Oferta księgowości dla firm, które chcą mieć możliwość skoncentrowania się na realizacji swoich podstawowych zadań, przekazując całość obowiązków z zakresu księgowości i podatków w ręce doświadczonego zespołu.

Kadry i płace

W ramach oferty przejmujemy na siebie kompleksowo obowiązki związane z prowadzeniem rozliczeń płacowych, administracji kadrowej a także rekrutacji pracowników.

Księgowość spółek

Oferta księgowości dla spółek przygotowana została w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia księgowości dla spółek kapitałowych.

Outsourcing działu księgowości

Dla firm potrzebujących wsparcia księgowego w ograniczonym zakresie oferujemy usługi indywidualnie przystosowane do oczekiwań klienta, w tym outsourcing działu wprowadzania danych księgowych.

Usługi dodatkowe

OPTANT ofefuje również usługi dodatkowe, w tym z zakresu doradztwa podatkowego i prawnego, rejestracji i likwidacji spółek oraz szkoleń indywidualnie przygotowywanych dla klienta.