Zespół

W naszej branży o sukcesie firmy i bezpieczeństwie oraz komforcie Klientów decyduje dobrany zespół ludzi. OPTANT zatrudnia wielu specjalistów legitymujących się dyplomami prestiżowych, kierunkowych uczelni oraz bogatym doświadczeniem w obsłudze firm z różnych branż którzy wraz z grupą niezależnych konsultantów i doradców zapewniają wygodę współpracy naszym Klientom.

Nad całością firmy w zakresie zarządzania i wsparcia merytorycznego czuwają:

Barbara Tatarczewska

Członek Zarządu / Accouting Director

Barbara zarządza zespołem księgowym zajmującym się kompleksową obsługą polskich i zagranicznych podmiotów prawnych w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych i rozliczeń podatkowych (VAT, CIT, itd.). Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy na stanowiskach księgowych i kontrolnych. W codziennej pracy zajmuje się nadzorem i kontrolą poprawności księgowań, przygotowywaniem sprawozdawczości na potrzeby NBP i GUS, specjalizuje się w sporządzaniu sprawozdań finansowych zgodnych z ustawą o rachunkowości.

Barbara posiada uprawnienia do wykonywania zawodu księgowego bilansisty.

Aneta Dobczyńska

Doradca Podatkowy

Aneta zagadnieniami z zakresu podatków zajmuje się od 2001 roku.  Pracowała dla największych podmiotów w branży bankowej, finansowej i telekomunikacyjnej. Specjalizuje się w problematyce podatkowej spółek kapitałowych.

Aneta jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej, ukończyła Studia Podyplomowe w zakresie Podatków i Prawa Podatkowego, Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim.